Oslavy a hostiny

Slavíte narozeniny? Plánujete svatbu? Jsme tu pro Vás!
Ve vnitřních prostorách restaurace je možno uspořádat oslavu do celkového počtu 100 účastníků – k dispozici je pro tyto účely sál s vyvýšeným pódiem pro případnou kapelu, moderátora či další program. Rozmístění stolů připravujeme vždy podle přání pořadatele, počtu hostů a podle příležitosti, ke které je akce pořádána – rádi poradíme!

Podle druhu oslavy společně vymyslíme vhodné menu

Jste zastánci klasiky jako je svíčková při svatebním obědě? Může být! Přejete si něco neobvyklého – jako třeba steak? Máte ho mít! Jsme schopni zajistit a pravidelně zajišťujeme několikachodovou hostinu od přípitku přes předkrmy, hlavní chody až po zákusek ke kávě. A když Vašim hostům znovu vyhládne, připravíme jim odpolední či večerní raut, ať už formou obložených mís či třeba velmi oblíbených miniřízečků s bramborovým salátem. Problémem nejsou ani jídla vhodná pro vegetariány či celiaky.

*****

Teď už záleží jen na tom, zda máte jasno, jaké pokrmy si budete přát podávát a nebo to vymyslíme společně.  Během sezony není vyjímečné, že připravujeme různé eventy během každého víkendu a máme tak vyzkoušené různé kombinace jídel, které vždy slaví úspěch i u velmi různorodě poskládané společnosti.

Chcete více informací? Ozvěte se nám!

prostreno
svatebni
sal1
steak
sal2

Výzdoba, meníčka a rozmístění stolů na sálu

hostina1

Ať už máte důvod k oslavě jakýkoliv, jedná se o velký den – takový, který si zaslouží být opravdu výjimečný! Rádi Vám proto pomůžeme, aby byl výjimečný i v detailech. Ke každé plánované hostině Vám připravíme menu na stoly – v barvě na přání (toto menu samozřejmě také slouží k tomu, aby Vaši hosté věděli, z čeho mohou vybírat – například z kterých druhů kávy, zda jste jim vybrali nějaké lehčí pití jako pivo a víno nebo zda si mohou dopřát i něco ostřejšího). Kromě tohoto menu je samozřejmostí i prostření stolů do barvy, kterou si budete přát. Rozmístíme stoly podle Vašeho přání a přidáme také drobné dekorace – vytvoříme Vám reprezentativní tabuli tak, aby ladila s příležitostí, ke které je hostina pořádána.

*****

Veškeré detaily jsou na naší společné dohodě a dokážeme splnit spoustu různých přání od zajištění květinové výzdoby až po svatební dort. Běžně vycházíme vstříc jakýmkoliv Vašim nápadům, není problém například vytvořit menší hostinu i na terase – ta je během letních měsíců také oblíbeným místem setkávání. Důležité je proto vždy dopředu vše společně probrat a doladit k dokonalosti, ideálně osobně.

terasa
svatba
sal3
domacichlebicky