Upečeme Vám!

Nabídka dortů a zákusků k objednání
U Přístavu > Upečeme Vám!
Většinu z naší nabídky sladkého jistě už znáte z porcovaných dezertů, které si pravidelně dopřáváte jako sladkou tečku po obědě či večeři u nás v restauaraci. Tato nabídka je určena těm, kteří si přejí připravit celý dort k vyzvednutí pro různé oslavy.

*****

Dorty je potřeba objednávat alespoň tři dny dopředu – pokud chcete mít jistotu, že dort opravdu zvládneme přidat do objednávek k pečení, ideální objednací doba je týden před termínem vyzvednutí.

Naše stálá nabídka sladkého potěšení

GLUTENFREE mlsání
Bezlepkový Cheesecake
860
Bezlepkový dort se dvěma vrstvami sýrového krému – jednou pečenou a druhou, která se pouze chladí. Sýrovou chuť doplňuje křupavá spodní vrstva z mandlové,kukuričné a rýžové mouky.
Sachr
800,-
Klasický vídeňský recept s čokoládou, máslem, moukou a strouhankou. Dortík promazaný meruňkovou marmeládou a zalitý čokoládovou polevou. Průměr dortu je 26 cm, nejčastěji se dělí na 12 kousků.
Mini Míša
50,-/ks
Variace na klasického tvarohového Míšu, jediný rozdíl je v podávání – malé kulaté dortíky, které jsou neodolateně roztomilé, obsahují kakaový korpus, pořádnou dávku tvarohu i čokoládovou krustičku. Objednávky přijímáme již od šesti Míšů.
Svěží letní chuť
Jahody s mascarpone
750,-
Klasický piškotový dort s krémem z mascarpone, tvarohu a smetany. Lehce proslazený dort přelitý agarem s jahodami. Průměr dortu je 26 cm, porcuje se na 12 kousků.
Dort s vaječným likérem
650,-
Kakaový korpus prolitý vaječným likérem, spousta šlehačky a další vaječný likér navrch. To vše dohromady tvoří atypickou a velmi návykovou chuť tohoto dortu, který rozhodně stojí za vyzkoušení. Průměr dortu je 26 cm.
Pistáciové makronky
25,-/ks
Sladké francouzské makronky pistáciové barvy i chuti,  s krémem z bílé čokolády, smetany a pistáciové pasty. Minimální počet kusů k objednání je 10, možno připravit jakýkoliv vyšší počet dle Vašeho přání.
Tvarohový Míša
650,-
Taková naše česká obdoba cheesecaku  s pořádnou dávkou tvarohu a vzpomínek na dětství. Kakaový korpus s krémem z plnotučného tvarohu, másla a cukru. Vše přelito čokoládovou polevou, která tvoří úžasnou křupavou krustičku. Průměr dortu je 26 cm.
Klasický cheesecake
700,-
Klasika, která nikdy nezklame. Základ dortu tvoří krusta z máslových sušenek, másla a mandlí. Sýrová vrstva v sobě má kromě smetanového čerstvého sýru také ricottu a mascarpone. Průměr dortu je 26 cm.
GLUTENFREE mlsání
Bezlepkový čokoládový dort
700,-
Sladké mlsání pro všechny, kteří trpí celiakií nebo jen intolerancí na lepek. Dort obsahuje vajíčka, čokoládu, cukr a máslo. Jako poleva je použita čerstvě našleháná smetana. Průměr dortu je 26 cm.
Čoko-čoko dort
900,-
Dort, který je čokoládou pořádně pomazaný i promazaný – pro milovníky této sladkosti naprosto dokonalý a návykový zážitek. Čokoládovo-kávové těsto s čokoládovou ganache a navrch s čokoládovou polevou. Průměr dortu je 26 cm.
Bezé roláda
280,-
Prvorepubliková klasika, nadýchané šlehané těsto z bílků, cukru, malého množství mouky a mletých ořechů. A to vše se spoustou šlehačky uvnitř. Upečeno a zamotáno tak, aby bylo možné z ní udělat až 14 porcí zákusku.
Pistáciový dort
800,-
Ořechový korpus s krémem ze smetany, bílé čokolády a pistáciové pasty, posypaný čím jiným, než další spoustou pistácií. Průměr dortu je 26 cm.
Nejsladší potěšení
Makronky malinovky
25,-/ks
Sladké francouzské malinové makronky s krémem z bílé čokolády se špetkou vanilky. Minimální počet kusů k objednání je 10, možno připravit jakýkoliv vyšší počet dle vašeho přání.
Vhodný i jako svatební
Ovocný dort
1800,-
Dvoupatrový dort se základnou o průměru 26 cm. Klasický jemný piškovoý korpus s lehkým krémem a sezónním ovocem. V létě zdobíme borůvkami, rybízem, jahodami a třešněmi a v jiných obdobích roku přizpůsobujeme zdobení dle dostupných druhů ovoce. Moderní vzhled a lehká chuť z něj dělají ideálního kandidáta na všechny druhy vyjímečných příležitostí.
Vůně podzimu
Dýňový cheesecake
700,-
Cheesecake s nádechem skořice! Korpus připravený z máslových zázvórových sušenek s mletými ořechy s krémem z čerstvého smetanového sýra, smetany a dýňového pyré. Neobyvklý chuťový zážitek. Průměr dortu je 26 cm.
Italský dezert
Tiramisu
750,-
Klasika všech klasik – italský dezert, který nikdy neomrzí. Základ z cukrářských piškotů s Amarettem, kávou a k tomu mascarpone a vejce. Sytý dezert, který vás nepřesladí a kávu si k němu užijete na sto procent. Průměr dortu je 26 cm.
Lehký a vzdušný
Raffaelo
800,-
Jemný, lehký dort, rozplývající se na jazyku. Lehoučký základ z kokoso-mandlové mouky, bílá čokoláda, smetana a spousta kokosu. Průměr dortu je 26 cm.
Opravdu šťavnatý
Mrkvový dort
650 Kč
Tenhle dort  s vlašskými ořechy, mrkví a ananasem je vláčný a šťavnatý. Chuť  je doplněná mascarpone s čerstým smetanovým sýrem v krému a poslední kousek k dokonalosti dělá směs koření – špetka skořice se zázvorem, novým kořením a badyánem. Dort, který si opravdu užijete! Průměr dortu je 26 cm.
Doporučujeme
Borůvkový cheesecake
700 Kč
Geniální zážitek pro milovníky ne příliš sladkých zákusků. Klasický štavnatý cheesecake s lesními borůvkami, mascarpone, tvarohem a smetanou, přelitý špetkou borůvkové želatiny. Základ z máslových sušenek, kakaa, másla a třtinového cukru. Průměr dortu je 26 cm.