Penzion

Ideální přespání mimo ruch města

Ubytování

Náš rodinný penzion se nachází přímo v budově restaurace U Přístavu v klidné obci Pomezí nad Ohří, která je vzdálena 6 km od města Chebu a řadí se tím k nejzápadněji položeným obcím v České republice.

Hned naproti penzionu leží přehrada Skalka a v okolí je především příroda. Jedná se o velmi klidné místo vhodné pro turisty, kteří si chtějí odpočinout od ruchu města. V blízkosti je mnoho úžasných cílů k výletům nejen u nás, ale i na německé straně hranice. Vzhledem k tomu, že penzion je přímo součástí restaurace, je možné vychutnat si klid malé obce a přesto a se příjemně navečeřet – v letních měsících přímo na terase s výhledem na přehradu. Samozřejmostí je také snídaně, která je v ceně ubytování a skladá se z výběru sladkého i slaného podle chuti.

Můžete si užít návštěvu Františkových lázní, historického centra Chebu nebo třeba největší skalní labyrint ve střední Evropě Luisenburg, poté se vrátit na penzion a ještě si udělat večerní procházku poděl břehů přehrady. Ubytování je vhodné i pro business klienty, vzhledem ke kvalitnímu přístupu k internetu i klidnému prostředí okolo. V obou pokojích najdete gauč i malý stolek pro práci dle vašich preferencí. Stejně tak je možné zaskočit dolů do restaurace na kávu nebo něco malého k snědku. Restaurace je otevřena od 11:00 do 21:00.

Koupelna se sprchovým koutem je společná, ale vzhledem k tomu, že se celý penzion skládá pouze ze dvou pokojů, není využívaná frekventovaně a nehrozí čekání.

Pokoj č. 1

První nově zrekonstruovaný pokoj je vybavený manželskou postelí, jedním jednolůžkem a sedačkou. V pokoji se nachází televize, lze se připojit bezplatně k WIFI a samozřejmostí je i možnost parkování zdarma.

1 noc: 700 Kč/osobu

Pokoj č. 2

Druhý pokoj je rovněž po rekonstrukci a je vybavený manželskou postelí a sedačkou (možnost přistýlky). V pokoji se nachází televize, lze se připojit bezplatně k WIFI a samozřejmostí je i možnost parkování zdarma. Z pokoje je výhled přímo na přehradu.

1 noc: 700 Kč/osobu

Skvělá snídaně, možnost večeře nebo oběda

Bohatá snídaně je v ceně ubytování a podává se dole v restauraci –  nejčastějí kolem osmé hodiny ranní, ale čas si můžete přizpůsobit.

Na oběd nebo večeři si můžete také skočit k nám do restaurace a vybrat si z celého našeho menu.

Napsali o nás